THY A.O. Pazarlama Başkanlığı’nda İstihdam Edilmek Üzere Çalışma Arkadaşları Arıyor.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı 08.06.2018 tarihinde ilanı duyurmuştur. Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ilanına ait bilgiler aşağıdaki gibidir:

Pazarlama Başkanlığı'na bağlı Miles&Smiles Pazarlama ve Anlaşmalar Müdürlüğü'nde aşağıdaki 4 rolde personel ihtiyacı bulunmaktadır. İlgilendiğiniz rolün üzerinden iş tanımları ve adaylarda aranan nitelikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rol tanımlarını dikkatlice incelemenizi ve yalnızca başvuru kriterlerini karşıladığınız role başvurmanızı tavsiye ederiz. İlan kriterlerine uymadığı tespit edilen adaylar sürece davet edilmeyecektir. Her aday yalnızca 1 role başvuru yapabilir.

- Yurt İçi Finansal Program Ortakları İlişkileri Uzmanı
- Finansal Program Ortakları İş Geliştirme Uzmanı
- Program Ortakları Uzmanı
- Medya Planlama ve Ajans Yönetimi Uzmanı

Genel Özellikler:

- T.C. vatandaşı olmak,
- Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,
- 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak,
- Daha önce THY A.O. veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeni ile ayrılmamış olmak,
- İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak),
- Erkek adaylar için; askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak tercih sebebidir.

Sosyal İmkanlar:

- Türk Hava Yolları, çalışanlarına önemli sosyal olanaklar sağlar. Geniş bir bölgeye yayılmış servis ağı, yemek, özel sağlık sigortası, çalışan aileleri için sunulan özel sağlık sigortası indirimleri, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, çocuklu bayan çalışanlar için kreş imkanı ya da yardımı, ücretsiz ve indirimli yurt içi/yurt dışı uçuş imkanları, vize kolaylığı, tüm dünyada anlaşmalı konaklama olanakları söz konusu hizmetler arasında yer alır.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol:

- Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana kurumsal web sitemiz üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan kriterlerini sağlamayan adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.
- İlan kriterlerini sağlayan tüm adaylar sözel yetenek, sayısal yetenek ve İngilizce sınavlarına davet edilecektir.
- Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.
- Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır.
- İlan yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.
- Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O. operasyonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir.

Detaylı bilgilere ve ilana ulaşmak için tıklayınız.